Umów się na wizytę

514-554-246

O Nas

Salon 4 ŁAPY to nowoczesny punkt pielęgnacji psów, który oferuje swoim klientom usługi groomerskie na najwyższym poziomie. Nasz salon to wyjątkowe miejsce, gdzie zabiegi odbywają się w przyjaznej atmosferze, aby zminimalizować stres jaki często towarzyszy naszym pupilom w trakcie ich trwania.

W trosce o Państwa pupila przywiązujemy dużą wagę do higieny oraz dezynfekcji naszego sprzętu. Dodatkowo w czasie zabiegów nie stosujemy żadnych środków uspakajających ani usypiających. Za to każdy właściciel ma możliwość przebywania w salonie ze swoim pupilem w czasie zabiegów pielęgnacyjnych.

Botaniqa

Do pielęgnacji wykorzystujemy wyłącznie kosmetyki i sprzęt renomowanych producentów:

BOTANIQA to kosmetyki przygotowane w 100% z naturalnych ekstraktów owoców takich jak soczysty Granat, odżywcze Cupuaçu, nawilżające Shea czy też wspaniałe jagody Açaí. Kosmetyki firmy BOTANIQA to formuły oparte na opatentowanych kompleksach i najwyższej jakości składnikach starannie dobranych, tak aby skóra i szata pupila zawsze wyglądały pięknie i zdrowo. Wybór najlepszych składników popartych wieloletnim doświadczeniem twórców receptur i wysokiej jakości składniki zaowocowały stworzeniem linii produktów spełniających oczekiwania najbardziej wymagających właścicieli i ich Psów.

Andis

Do strzyżenia wykorzystujemy wyłącznie sprzęt najlepszych producentów. Urządzenia firmy ANDIS i OSTER odznaczają się zwiększoną prędkością cięcia i cichą pracą, dzięki czemu gwarantujemy szybkie, dokładne strzyżenie bez drażniącego psy hałasu.

Wszystkie zabiegi w naszym salonie wykonywane są przez profesjonalnego groomera, właścicielkę salonu Panią Joannę Gożdż. W swojej pracy łączy ona profesjonalizm oraz pasję do zwierząt.

Praca ze zwierzętami to moja pasja. Są one dla mnie nie tylko towarzyszami życia codziennego, ale dają mi również siłę, energię i radość. Bezgraniczna miłość do zwierząt przerodziła się w pracę i stała się stylem życia, którego nie mogłabym zamienić na nic innego.
W moim salonie gwarantuję Państwu profesjonalnie wykonane usługi na najwyższym poziomie oraz miła atmosferę.

Joanna Gożdż
właścicielka
Salonu Pielęgnacji Psów 4 ŁAPY